Themes - Twenty Nineteen - en to hr translation catalogue (103 entries)

note: Description of the theme
en: Our 2019 default theme is designed to show off the power of the block editor. It features custom styles for all the default blocks, and is built so that what you see in the editor looks like what you'll see on your website. Twenty Nineteen is designed to be adaptable to a wide range of websites, whether you’re running a photo blog, launching a new business, or supporting a non-profit. Featuring ample whitespace and modern sans-serif headlines paired with classic serif body text, it's built to be beautiful on all screen sizes.
hr: Naša 2019 izvorna tema je dizajnirana kako bi pokazala prednosti blok uređivača. Predstavlja prilagođene stilove za sve izvorne blokove, i izgrađena je tako da što vidite u uređivaču, to ćete vidjeti na web-stranici. Twenty Nineteen je dizajnirana kako bi bila prilagodljiva širokom spektru web-stranica, bilo da imate foto blog, pokrećete novi posao, ili podržavate neprofitnu organizaciju. Pruža puno praznog mjesta i moderne sans-serif naslove uparene s klasičnim serif fontom teksta, izgrađena je da bude lijepa na svim veličinama zaslona.

en: We help companies communicate with their customers.
hr: Pomažemo tvrtkama u komunikaciji sa svojim kupcima.

en: Spark interest on social media
hr: Pobudite interes na društvenim mrežama

en: We help businesses grow.
hr: Pomažemo poduzećima da rastu.

en: Activate new customers
hr: Aktivirajte nove kupce

en: We help startups define (or refine) a clear brand identity.
hr: Pomažemo startupima definirati (ili poboljšati) jasan identitet robne marke.

en: Redefine brands
hr: Redefinirajte marke

en: What We Do
hr: Što radimo

en: Oddly enough, Doug Watson also grew up working alongside his parents at a family-owned restaurant in Queens, NY. He &nbsp;worked on digital campaigns for Fortune 500 Companies before joining Eva Green Consulting.
hr: Čudno, Doug Watson također je odrastao radeći uz svoje roditelje u obiteljskom restoranu u Queensu, NY. &nbsp;Radio je na digitalnim kampanjama za Fortune 500 kompanija prije nego što se pridružio Eva Green Consultingu.

en: Eva Young grew up working alongside her parents at their restaurant in Queens, NY. She opened Eva Young Consulting in 2014 to help small businesses like her parents’ restaurant adapt to the digital age.
hr: Eva Young odrasla je radeći uz svoje roditelje u njihovom restoranu u Queensu, NY. Otvorila je Eva Young Consulting 2014. kako bi pomogla malim tvrtkama poput restorana njezinih roditelja da se prilagode digitalnom dobu.

en: Team
hr: Tim

en: Content Strategy
hr: Strategija sadržaja

en: Copywriting
hr: Pisanje teksta

en: Social Media
hr: Društvene mreže

en: Mobile
hr: Mobitel

en: Website Design
hr: Dizajn web-stranice

en: Gradient
hr: Prijelaz

en: Services
hr: Usluge

en: Contact Us
hr: Kontaktirajte nas

en: example@example.com
hr: primjer@primjer.com

en: Get In Touch
hr: Stupite u kontakt

en: Learn More
hr: Saznajte više

en: Eva Young Consulting was founded in 2014 to meet the needs of small businesses in the San Francisco Bay Area. We help startups define a clear brand identity and digital strategy that will carry them through their financing rounds and scale as their business grows. Discover how we can boost your brand with a unique and powerful digital marketing strategy.
hr: Eva Young Consulting osnovana je 2014. kako bi zadovoljila potrebe malih poduzeća na području zaljeva San Francisco. Pomažemo startupima da definiraju jasan identitet robne marke i digitalnu strategiju koja će ih provesti kroz krugove financiranja i proširiti kako njihovo poslovanje bude raslo. Otkrijte kako možemo poboljšati vaš brend jedinstvenom i snažnom digitalnom marketinškom strategijom.

en: Advocating for Businesses and Entrepreneurs since 2014
hr: Zagovaramo poduzeća i poduzetnike od 2014

en: About
hr: Informacije

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
hr: Vaš komentar čeka moderiranje. Ovo je predpregled; vaš će komentar biti vidljiv nakon što bude odobren.

en: Dark Blue
hr: Tamno plava

en: Blue
hr: Plava

note: translators: %s: Parent post link.
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%s</span>
hr: <span class="meta-nav">Objavljeno u</span><span class="post-title">%s</span>

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><br><span class="post-title">%title</span>
hr: <span class="meta-nav">Objavljeno u</span><br><span class="post-title">%title</span>

[ctx: post]
en: Featured
hr: Istaknuto

note: translators: %s: WordPress version.
en: Twenty Nineteen requires at least WordPress version 4.7. You are running version %s. Please upgrade and try again.
hr: Twenty Nineteen zahtjeva najmanje inačicu WordPress 4.7. Vi koristite inačicu %s. Nadogradite i pokušajte ponovno.

en: Back
hr: Povratak

en: More
hr: Više

en: Apply a filter to featured images using the primary color
hr: Primjeni filter na istaknutu sliku koristeći primarnu boju.

en: Apply a custom color for buttons, links, featured images, etc.
hr: Primjeni prilagođenu boju za dugmad, poveznice, istaknute slike, itd.

[ctx: primary color]
en: Custom
hr: Prilagođeno

[ctx: primary color]
en: Default
hr: Izvorno

en: White
hr: Bijelo

en: Light Gray
hr: Svjetlo siva

en: Dark Gray
hr: Tamno siva

en: Huge
hr: Ogromno

en: Large
hr: Veliko

en: Normal
hr: Normalno

en: Small
hr: Malo

en: Footer Menu
hr: Izbornik u podnožju

[ctx: Used before full size attachment link.]
note: translators: Hidden accessibility text.
en: Full size
hr: Puna veličina

note: translators: Hidden accessibility text.
en: Page
hr: Stranica

en: Add widgets here to appear in your footer.
hr: Ovdje dodajte widgete koji će se pojaviti u podnožju.

en: Footer
hr: Podnožje

en: Primary Color
hr: Primarna boja

en: No comments
hr: Nema komentara

note: translators: %d: Number of comments.
en: %d Comment | %d Comments
hr[0]: %d komentar
hr[1]: %d komentara
hr[2]: %d komentara

en: View more posts
hr: Prikaži više objava

note: translators: %s: Post author.
en: Published by %s
hr: Objavio %s

en: Top Menu
hr: Glavni izbornik

note: translators: %s: Post title. Only visible to screen readers.
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
hr: Nastavi čitati<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Pages:
hr: Stranice:

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
hr: Izgleda da ne možemo prikazati ono što ste zahtijevali. Možda da pokušate sa pretragom?

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
hr: Nema rezultata za vaš traženi pojam. Pokušajte ponovo koristeći drugu ključnu riječ.

note: translators: %s: Link to WP admin new post page.
en: Ready to publish your first post? <a href="%s">Get started here</a>.
hr: Spremni ste da objavite vašu prvu objavu? <a href="%s">Započnite ovdje</a>.

en: Nothing Found
hr: Nije pronađeno

note: translators: Hidden accessibility text.
en: Previous post:
hr: Prethodna objava:

en: Previous Post
hr: Prethodna objava

note: translators: Hidden accessibility text.
en: Next post:
hr: Sljedeća objava:

en: Next Post
hr: Sljedeća objava

en: Search results for:
hr: Rezultati pretrage za:

en: Older posts
hr: Starije objave

en: Newer posts
hr: Novije objave

note: translators: Hidden accessibility text.
en: Tags:
hr: Oznake:

note: translators: Hidden accessibility text.
en: Posted in
hr: Objavljeno u

note: translators: %s: Post title. Only visible to screen readers.
en: Leave a comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
hr: Ostavite komentar<span class="screen-reader-text"> na %s</span>

note: translators: Hidden accessibility text.
en: Posted by
hr: Objavio

[ctx: monthly archives date format]
en: F Y
hr: F Y.

en: Archives:
hr: Arhive:

note: translators: %s: Taxonomy singular name.
en: %s Archives:
hr: %s arhiva:

en: Post Type Archives:
hr: Arhiva vrste objave:

en: Daily Archives:
hr: Dnevna arhiva:

en: Monthly Archives:
hr: Mjesečna arhiva:

en: Yearly Archives:
hr: Godišnja arhiva:

en: Author Archives:
hr: Arhiva autora:

en: Tag Archives:
hr: Arhiva oznake:

en: Category Archives:
hr: Arhiva kategorije:

note: translators: %s: Post title. Only visible to screen readers.
en: Edit <span class="screen-reader-text">%s</span>
hr: Uredi <span class="screen-reader-text">%s</span>

note: translators: Hidden accessibility text.
en: Skip to content
hr: Preskoči na sadržaj

en: Social Links Menu
hr: Izbornik za poveznice društvenih mreža

en: Primary
hr: Primarno

note: translators: %s: WordPress.
en: Proudly powered by %s.
hr: Ponosno pokreće %s.

en: Comments are closed.
hr: Komentari su isključeni.

en: Next
hr: Sljedeće

en: Previous
hr: Prethodno

en: Comments
hr: Komentari

[ctx: comments title]
note: translators: 1: Number of comments, 2: Post title.
en: %1$s reply on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s replies on &ldquo;%2$s&rdquo;
hr[0]: %1$s odgovor na &ldquo;%2$s&rdquo;
hr[1]: %1$s odgovora na &ldquo;%2$s&rdquo;
hr[2]: %1$s odgovora na &ldquo;%2$s&rdquo;

[ctx: comments title]
note: translators: %s: Post title.
en: One reply on &ldquo;%s&rdquo;
hr: Jedan odgovor na &ldquo;%s&rdquo;

en: Leave a comment
hr: Ostavite komentar

en: Join the Conversation
hr: Pridružite se diskusiji

en: Your comment is awaiting moderation.
hr: Vaš komentar čeka odobrenje.

en: Edit
hr: Uredi

note: translators: 1: Comment date, 2: Comment time.
en: %1$s at %2$s
hr: %1$s u %2$s

note: translators: %s: Comment author link.
en: %s <span class="screen-reader-text says">says:</span>
hr: %s <span class="screen-reader-text says">je napisao:</span>

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
hr: Izgleda da se ništa ne nalazi na ovoj lokaciji. Možda da probate pretragu?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
hr: Ups! Ta stranica nije pronađena.

note: Author of the theme
en: the WordPress team
hr: WordPress tim
