Plugins - Yoast Duplicate Post - Stable (latest release) - en to hr translation catalogue (76 entries)

en: Update notice
hr: Obavijest o nadogradnji

note: translators: 1: Code start tag, 2: Code closing tag, 3: Link start tag to the template tag documentation, 4: Link closing tag.
en: You can also use the template tag %1$sduplicate_post_clone_post_link( $link, $before, $after, $id )%2$s. %3$sMore info on the template tag%4$s.
hr: Možete koristiti i oznaku predloška %1$sduplicate_post_clone_post_link( $link, $before, $after, $id )%2$s. %3$sViše informacija o oznaci predloška%4$s.

note: translators: %s: Post title.
en: New draft of &#8220;%s&#8221;
hr: Nova skica za &#8220;%s&#8221;

[ctx: verb]
en: Clone
hr: Klonirati

note: translators: %s: post title
en: The original item this was copied from is: <span class="duplicate_post_original_item_title_span">%s</span>
hr: Izvorna stavka iz koje je ovo kopiran je: <span class="duplicate_post_original_item_title_span">%s</span>

en: The original item this was copied from is: <span class="duplicate_post_original_item_title_span"></span>
hr: Izvorna stavka iz koje je ovo kopiran je: <span class="duplicate_post_original_item_title_span"></span>

en: Delete reference to original item.
hr: Izbriši referencu na izvornu stavku.

en: Email Address
hr: Elektronička adresa

note: translators: 1: Yoast
en: If you want to stay up to date about all the exciting developments around Duplicate Post, subscribe to the %1$s newsletter!
hr: Ako želite biti u tijeku svih uzbudljivih događaja oko Duplicate Posta, pretplatite se na newsletter %1$s!

note: Author of the plugin
en: Enrico Battocchi & Team Yoast
hr: Enrico Battocchi i tim Yoast

note: translators: %s: Post title.
en: Clone &#8220;%s&#8221;
hr: Klonirajte &#8220;%s&#8221;

note: translators: %s: Original item link (to view or edit) or title.
en: Original: %s
hr: Izvorno: %s

en: Original item
hr: Izvorna stavka

en: After the title in the Post list
hr: Nakon naslova na popisu članaka

en: You'll also be able to delete the reference to the original item with a checkbox in Quick Edit
hr: Moći ćete izbrisati i referencu na izvornu stavku pomoću potvrdnog okvira u članku za brzo uređivanje

en: In a column in the Post list
hr: U stupcu na popisu članaka

en: You'll also be able to delete the reference to the original item with a checkbox
hr: Moći ćete s potvrdnim okvirom izbrisati i referencu na izvornu stavku

en: Show original item:
hr: Prikaži izvornu stavku:

en: Settings sections
hr: Odjeljci za prilagodbu

en: Settings for Duplicate Post
hr: Postavke za Duplicate Post

note: translators: %s: post title
en: View &#8220;%s&#8221;
hr: Pogledaj &#8220;%s&#8221;

note: translators: %s: post title
en: Preview &#8220;%s&#8221;
hr: Pretpregled &#8220;%s&#8221;

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221;
hr: Uredi &#8220;%s&#8221;

en: Current user is not allowed to copy posts.
hr: Trenutni korisnik nema dozvolu za kopiranje objava.

en: you probably want this unchecked, unless you have very special requirements
hr: ovo vjerojatno želite ostaviti neoznačenim, osim ako imate vrlo specijalne potrebe

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Show update notice
hr: Prikaži obavijest o ažuriranju

en: Bulk Actions
hr: Grupne radnje

en: You can use * to match zero or more alphanumeric characters or underscores: e.g. field*
hr: Možete koristiti * koje će zamijeniti nulu ili više alfanumeričkih znakova ili donje crtice: npr. polje*

en: Menu order
hr: Redoslijed izbornika

en: Author
hr: Autor

en: Template
hr: Predložak

en: Featured Image
hr: Istaknuta slika

note: translators: %s: Number of posts copied.
en: %s item copied. | %s items copied.
hr[0]: %s stavka kopirana.
hr[1]: %s stavke kopirane.
hr[2]: %s stavki kopirano.

en: Whether the links are displayed for custom post types registered by themes or plugins depends on their use of standard WordPress UI elements.
hr: Jesu li poveznice prikazane za prilagođene tipove objava registriranih u temama ili dodacima, ovisi o njihovoj upotrebi standardnih WordPress UI elemenata.

en: Select the post types you want the plugin to be enabled for.
hr: Odaberite tipove objava za koje želite uključiti dodatak.

en: Enable for these post types
hr: Omogući za ovaj tip objava

en: Passwords and contents of password-protected posts may become visible to undesired users and visitors.
hr: Lozinke i sadržaj objava zaštićenih lozinkom može postati vidljiv posjetiteljima i korisnicima kojima ne bi trebali biti dostupni.

en: Show/hide private taxonomies
hr: Prikaži/sakrij privatne taksonimije

en: Add this number to the original menu order (blank or zero to retain the value)
hr: Dodajte ovaj broj originalnom rasporedu izbornika (prazno ili nula za izvorne postavke)

en: Increase menu order by
hr: Povećaj raspored izbornika za

en: except pingbacks and trackbacks
hr: osim povratnih pingova i povratnih veza

en: Comments
hr: Komentari

en: Children
hr: Podstavke

en: Attachments
hr: Prilozi

en: Password
hr: Lozinka

en: Content
hr: Sadržaj

en: Excerpt
hr: Sažetak

en: Slug
hr: Žeton

en: Date
hr: Datum

en: Title
hr: Naslov

en: Post/page elements to copy
hr: Elementi za kopiranje objave/stranice

en: Display
hr: Prikaz

en: Permissions
hr: Dozvole

en: What to copy
hr: Što kopirati

en: Copy features for this post type are not enabled in options page
hr: Kopiranje mogućnosti za ovaj tip objava nisu omogućene na zaslonu opcija.

en: Settings
hr: Postavke

en: Save changes
hr: Snimi promjene

en: Admin bar
hr: Administratorskoj traci

en: Edit screen
hr: Zaslon za uređivanje

en: Post list
hr: Popisu objava

en: Show links in
hr: Pokaži poveznice u

en: Roles allowed to copy
hr: Korisničke uloge koje smiju kopirati

en: Suffix to be added after the title, e.g. "(dup)" (blank for no suffix)
hr: Sufiks koji treba dodati iza naslova, npr. "(dupl)" (ostavite prazno ukoliko ne želite koristiti sufiks)

en: Title suffix
hr: Sufiks naslova

en: Prefix to be added before the title, e.g. "Copy of" (blank for no prefix)
hr: Prefiks koji treba dodati ispred naslova, npr. "Kopija " (ostavite prazno ukoliko ne želite koristiti prefiks)

en: Title prefix
hr: Prefiks naslova

en: Do not copy these taxonomies
hr: Ne kopiraj ove taksonomije

en: Comma-separated list of meta fields that must not be copied.
hr: Zarezom odvojen popis meta polja koja ne treba kopirati

en: Do not copy these fields
hr: Ne kopiraj slijedeća polja

en: Duplicate Post Options
hr: Opcije dupliciranja

en: Copy creation failed, could not find original:
hr: Nije uspjelo kreiranje kopije - nije moguće naći izvornik:

en: No post to duplicate has been supplied!
hr: Nije određena objava koju treba duplicirati!

en: New Draft
hr: Nova skica

en: Copy to a new draft
hr: Kopiraj u novu skicu

en: Clone
hr: Kloniraj
